Az összes hír megtekintése
Néhány fontos tény, amelyet nem biztos, hogy mindenki tud a SuliX szoftverrendszerről
2014-09-26 14:04:46
A SuliX nem csak az intézmény informatikai rendszerének kiszolgálására képes, de ezen felül ingyenes nyílt forráskódú operációs rendszert és tanulmányi környezetet biztosít az iskola dolgozói és diákjai számára, akár az otthoni számítógépükre telepíthetően is. Az intézményben üzemelő SuliXerver távoli bejelentkezést nyújtó lehetőségének révén az egyes felhasználók tartalmainak internetes, távoli elérése, így az iskolai anyagok akár otthonról történő kezelése is megoldott. Az otthoni tanulási környezet kialakításához használható SuliX Professional desktop operációs rendszer letölthető a www.sulix.hu weboldalról, ahol a SuliX rendszerről további információk állnak rendelkezésre.